O nás

Společnost LUXIT4you byla založena v roce 2010. Realizuje projekty v oblasti strojírenství a stavebnictví se zaměřením zejména na výrobu zámečnických prvků.

V e-shopu I-KOVAR.cz Vám nabízíme produkty z oblasti tradiční české kovářské výroby. Od židlí a stolů, přes zábradlí, mříže, krbové nářadí a svícny, až po nože, šperky, kované hřebíky či kovářská umělecká díla. Za zmínku stojí umělecké lavičky zpracované zručnými kovářskými mistry dle návrhů mladých designerů. Nabízíme výhradně práce českých kovářských mistrů, jejichž výrobky svojí kvalitou daleko předčí kovové zboží z odchodních nákupních středisek. Naše výrobky Vás spolehlivě přežijí a budou je moci užívat i vaše vnoučata. U řady výrobků poskytujeme doživotní záruku.

Nabídku budeme postupně rozšiřovat, aby si všichni zákazníci mohli najít prvotřídní české kovářské produkty, které vhodně doplní zahradní či interiérovou architekturu. Pokud v e-shopu I-KOVAR.cz nemůžete nalézt co hledáte, kontaktujte nás a naši kováři se vám vynasnaží vyhovět.

Máte-li zájem o zahradní lavičky nebo zahradní dřevěný nábytek, navštivte náš specializovaný e-shop E-LAVICKY.cz.